skip to Main Content

Ataköy Nakliyat

Ataköy Nakliyat Resim 1

İstanbul Ataköy Nakliyat da bulunan firmamız tüm Türkiye ye ve tüm illere ev den eve nakliye hizmeti vermektedir. Modern araçlarımız uzman personelimizle sizlere en mükemmel hizmeti sağlamayı kendimize görev bilmekteyiz. Bunun sonucu ev ve ofis taşımacılığın da tüm dünya da ki gelişmeleri takip edip siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımızı aralıksız devam etmekteyiz.

Ataköy Nakliye firması olarak ev ve ofis taşıma hizmeti veren firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek için tüm teknolojik gelişmeleri takip edip personeline gerekli eğitimleri vermektedir. Talep doğrultusun da sektörde ev nakliyesi konusun da çok fazla nakliye firması hizmet vermektedir. Bunun sonucu ne yazık ki kalite düşmüş verilen hizmet kalitesi bunla orantılı olarak düşmüştür.

Ataköy Nakliyat Modern Araçlarımız Uzman Personelimizle Hizmetteyiz

Ataköy Nakliyat olarak nakliye hizmeti talep etmeden önce dikkat etmeniz hususlar konusunda siz değerli müşterilerimize bilgi vermeyi kendimize borç bilmekteyiz. Nakliye işlemini yapacak firma mutlak suretle araştırılmalı özellikle kurumsal olup olmadığı bilinmelidir. Firma seçimi esnasın da sadece fiyat değil hizmetin kalitesine dikkat edilmelidir.

Ataköy Nakliyat Resim 2

Nakliye hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz firma seçimi yaparken fiyat tan ziyade firmanın güvenilirliğine dikkat edilmelidir.

Güvenilir Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar?

*Firmanın kurumsal olması

*Araçların nakliye işlemine uygun olup olmadığı

*Çalışanların nakliye konusun da bilgi beceri ve güvenilirliği

*Taşıma öncesi taşınacak malzemenin paketlenmesi

*Paketlemede kullanılan malzemenin miktarı ve kalitesi

*Verilen hizmet karşılığı talep edilen ücret

Nakliye işlemi gerçekleşmeden önce,

*Beyaz eşyalarınızın sökülüp uygun şekilde ambalajlanması

*Mobilyalarınızın özenle sökülüp tekrar ambalajlanması

*Eşyalarınızın dikkatle taşınması

*Nakliye işleminin yapılacağı araca nakliye esnasın da zarar görmemesi için özenle yerleştirilmesi

*Eşyalarınızın yeni adresine en hızlı şekilde ulaşması

Ataköy Şehir İçi Nakliyat firmamız yaptığı plana bağlı kalarak sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı kendi eşyalarını taşıyormuş bilinciyle yerine ulaştırmaktadır.

Ataköy Nakliyat Resim 3

Nakliyesi Yapılacak Olan Eşyaların Güvenliği ve Sürati?

Ataköy Nakliyat olarak size sunduğu nakliye hizmetinin hızı sürati ve güvenilirliği siz kıymetli müşterilerimizin hiçbir şekil de maddi ve manevi zarar görmemesi için belirli şartlar oluşması gerekmektedir bu şartlar konusunda sizi bilgilendirmek isteriz. Bu şartlar,

*Taşımanın gerçekleşeceği mesafe

*Taşımanın yapılacağı konut ya da iş yerinin bulunduğu kat;

*Taşınacak malzemelerinin miktarı

*Taşıma esnasın da hizmet verecek çalışan sayısı

*Taşıma hizmeti gerçekleşirken kullanılacak ekipmanlar

*Özel bir durum da ekstra çalışan ve donanım desteği

Ataköy Nakliyat firmasından nakliye hizmeti talep ettiğiniz anda süratle harekete geçer ilk olarak nakliye işlemi yapılacak ev veya ofis eşyalarının değer tespiti uzman personelimiz tarafından yerin de ücretsiz yapılmaktadır. Nakliye işlemi gerçekleşmeden önce planlama yapılarak sizin için maddi ve manevi değerli olan eşyalarınızın en güvenilir şekilde yerine ulaştırılmasıdır.

Ataköy Nakliyat Resim 4
Ataköy Nakliyat Firmamızın Sunduğu Uygun Fiyatlar

Yukarıda belirttiğimiz maddeler kapsamın da ücret belirlemesi yapılmaktadır. Bu kapsam da Ataköy Şehir İçi Kamyonet firmamız sizlere en uygun ücretle en hızlı en güvenilir şekilde yapmaktadır. İhtiyaç duyulması durumun da ekstra personel ve donanım desteği sağlanmaktadır. İstekler doğrultusun da ya da zaruri durumlar da asansörle taşıma hizmeti vermektedir. Asansörle taşıma işleminin fiziki ve çevresel şartlar uygunsa belirli avantajları vardır.

Siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz.

*Taşıma esnasın da eşyalarınızın zarar görme riskini minimum seviye ye düşürür.

*Nakliye işleminin zamanını kısaltır.

*Nakliye işlemi gerçekleşirken taşındınız binaya ve de yeni binaya zarar vermez eski ve yeni komşularınıza kesinlikle rahatsız etmez.

*Nakliye esnasın da hizmet veren personelin daha az fiziksel olarak yorulmasını sağlar. Buna bağlı olarak insan hatasını en düşük seviyeye indirir.

ATAKÖY NAKLİYAT OLARAK NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Asansörlü taşıma yapılabilmesi için eşyanın alınacağı ve de yeni taşınılacak yapının etrafının asansörlü taşımaya uygun olup olmadığı eğer asansörlü taşımaya uygun değilse bu hizmeti size verememekteyiz. Asansör hizmeti talep etmeden önceden bilgi verilip mutlaka yetkili personelimiz tarafından keşif yapılıp buna uygun şartların bulunup bulunmadığı kontrol edilmelidir.

Zevahir logo

Yapılan nakliye anlaşmasının güvencesiyle eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Ataköy Şehir İçi Nakliyat firmamızdan hizmet talep etmek için 7 gün 24 saat web sitemiz telefon numaralarımız ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Her zaman sizleri ofisimizde ağırlayarak hem bir çay içeriz hemde sorulması gereken soruları sora bilirsiniz.

Ataköy  nakliye ambarları, Ataköy  kamyonet, Ataköy  nakliye ambarı, Ataköy  evden eve nakliyat, Ataköy  ev taşıma, Ataköy ambar taşıma, Ataköy nakliye, Ataköy parça eşya taşıma, Ataköy ambar fiyat, Ataköy  nakliyat firmaları, Ataköy kamyon nakliye, Ataköy Nakliyat, Ataköy Efe Nakliyat, Nakliyat, Şehirler arası taşıma, Ataköy  Nakliyat Firmaları, Ambar Taşımacılık, Ataköy  Nakliye Fiyatları, Şehirler arası parsiyel taşımacılık, Şehirler arası nakliyat, Ambar,

Evden eve nakliyat,  ambar fiyatlari,  nakliye fiyatları, Ataköy Şehirler arası taşıma, Ataköy arası parsiyel yük nakliyat fiyatlari, parça eşya yük taşıma fiyatları, Ambar Kargo, Ataköy Ambar Firmaları, Ataköy Nakliye, Ataköy Nakliyat, Ataköy Nakliyat AmbarıParça Yük TaşımaAğır Nakliyat, Ucuz nakliyat ambarı, Ataköy kamyon nakliye, parça eşya taşıma, Ataköy parsiyel nakliye

zevahir iletişim resmimiz 2

Ataköy Nakliyat İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ümraniye Nakliyat
Call Now Button Back To Top