skip to Main Content

Bahçelievler Nakliyat

Bahçelievler Nakliyat Resim 1

Bahçelievler Nakliyat firmaları arasında uzun yılların verdiği deneyimler sayesinde farklı bir noktada yer alan firmamız gerek en kaliteli hizmet farklılığı gerekse minimum fiyat ve nakliyelerdeki en kaliteli yöntemleriyle bu sektörün en iyiye yön veren kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile iş yapan firmamız, çağcıl nakliyecilikte en iyi hizmetleri sunmaktadır. Firmanızda çalışan görevlilerimiz en üstün bilgi ve tecrübelere sahip elemanlardır.

Bahçelievler Nakliyat sürücü personelimiz ise her türlü hava ve yol koşullarında sizde güvenliği hizmeti sağlayacak şekilde yetiştirilmişlerdir.

 

Ev, ofis eşyası ve yük taşımacılığında en kaliteli ambalaj ürünleri ile yapılan nakliyelere damgasını vuran firmamız her geçen gün en mükemmel hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

 

Bahçelievler Nakliye olarak, kurumsallaşmayı birinci ilkemiz olarak firmamız verdiği her türlü hizmette siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya amaç edinmiştir.

Bahçelievler Nakliyat Sektörün Yıldızı Olma Yolunda Hızlı Adımlarla Devam Etmektedir.

Bahçelievler Nakliyat bu nedenle tüm nakliye hizmetlerinde birinci sınıf yöntemler ve birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip eden firmamız dijital ortamda da adından güvenilir diye söz ettirmektedir.

 

Bahçelievler Şehir İçi Nakliyat firmamıza ait web sitemizde uyguladığınız yöntemler ve sunduğumuz görevlerle alakalı tüm detaylara yer vermekte ve müşterilerimiz ile yapılan görüşmelerde istenilen tüm bilgiler en detaylı şekilde anlatılmaktadır.

Bahçelievler Nakliyat Resim 2

Eşya ve Yük Nakliyesinde Garanti Nasıl Sağlanır?

Bahçelievler Nakliyat firması olarak yaptığımız tüm nakliyeler değil müşterilerimizin ortak istekleri nakliyenin mutlaka garanti koşulları içerisinde yapılması gerektiğidir.

 

Firmamız bu istekleri karşılamak için sözleşme ve sigorta uygulamalarını vazgeçilmez kurallarımız olarak ayrılık yapmadan uygulamaktadır. Müşteri ile yüz yüze olarak imzalanan sözleşmelerde,

 • Nakliye tarihi
 • Nakliye yapılacak aracın tanıtımı
 • Nakliye ücreti
 • Firma tarafından yerine getirilecek sorumluluklar
 • Müşteri yükümlülükleri
 • Paketlemenin kim tarafından yapılacağı
 • Kurallara uyulmaması halinde uygulanacak cezalar

Bahçelievler Nakliyat olarak, geleneksel yöntemleri de göz önünde bulundurarak tavsiye yoluyla hizmetlerin artırılmasına büyük özen göstermektedir.

 

Hizmetlerimizden hoşnut kalan Bahçelievler bölgesindeki vatandaşlarımız en fazla istek gören firma olmamız Sadece sizden gelen önerilere değer vermemiz nedeniyledir.

 

Tüm ev, ofis ve mağaza eşyası nakliye ellerinden et kılanlarla hizmet üreten firmamız ücretsiz eksperlerimiz sayesinde nakliyenin en hızlı ve en güvenli bir biçimde olmasını sağlamaktadır.

Bahçelievler Nakliyat Garantili Güvenilir Taşımacılık?

Kargo firmalarına oranla oldukça uygun fiyatlarla yapılan parsiyel yük taşımacılığı sayesinde müşterilerimiz ekonomik olarak da önemli kazançlar sağlamaktadır. Bahçelievler Ucuz Nakliyat olarak, en değer verdiğimiz konu müşterilerimizden hoşnut olmasını sağlamaktadır.

 

Bahçelievler Nakliye bu nedenle kurulduğumuz günden bu yana hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firmamız kısa bir zaman süreci içerisinde tüm ilçelerde en çok talep gören firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bahçelievler Nakliyat firmasında çalışan ve dalında uzmanlaşmış personelimizin öngörülerinden yola çıkarak nakliye hizmetlerine gerçekleştiren firmamız,

 • Beyaz eşyaların gerektiği gibi nakledilmesi
 • Mobilyaların sökülmesi
 • En kaliteli malzemelerle ambalaj işlemeleri
 • Eşyaların itina ile taşınması
 • Hızlı nakliye
Nakliye Sektöründe’ki Aranacak Tüm Kriterleri Bulacağınız Firmadır Zevahir Nakliyat!

Bahçelievler Nakliye yerkürede nakliyat sektörü, tüm ülkeleri saran geniş çaplı bir sektör durumundadır. Gerek uluslararası gerekse yurt içi taşımacılıkta önemli lojistik, depolama görevler üstlenerek ekonomiye ve kalkınmaya önemli katkılar sağlamaktadır.

 

Nakliye sektörü çok büyük sorumluluklar, uzmanlık isteyen bir sektördür. Günün koşullarına göre deyişim ve yenilene bilmek ve piyasaya modern araç ve gereçlerle hizmet sunabilmek için her türlü rekabete hazırlıklı olmak gerekir.

Adımlarından oluşan nakliye aşamalarını bir bir yerine getirerek eşyaların en özenli ve en güvenli biçimde nakledilmesini sağlamaktadır.

 

Tüm nakliye çeşitlerinde müşteriden gelen talepler nakliyenin en uygun fiyatlarla en hızlı ve en güvenli şekilde yapılmasıdır. Bahçelievler Şehir içi Kamyonet firmamızın yıllardır biriktirdiği deneyimler işyerine tüm müşteri isteklerimiz karşılanmaktadır.

Bahçelievler Nakliyat Resim 3
Bahçelievler Ofis Taşımacılığı

Net olarak yer almaktadır ve tüm bu aşamaları hakkında müşterilerimizin bilgi sahibi olması sağlanmaktadır. Bahçelievler Nakliyat olarak, sözleşmelerde tüm şartların açıkça belirtilmesinin yanında nakliyenin sigorta ücretini de belirterek müşterilerimizin gönül rahatlığı içinde hizmet almasını sağlıyoruz.

Bahçelievler Şehir İçi Nakliyat hizmet çeşitleri arasında tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına da yer veren firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinden firma merkezimize getirilen yüklerin aynı hizmet anlayışı içinde yeni adreslerine ulaştırılmaları sağlanmaktadır.

 

Filme depolarını da gelen eşyalar gidecekleri yönlere ve özelliklerine göre ayrılarak en güvenli şekilde gelmekte ve büyük bir itina ile nakliye araçlarına yüklenmektedir.

Bahçelievler Nakliyat Resim 4

Bahçelievler Nakliyat bu İlgiye layık olmak niyetiyle ve gücüyle çalışan firma personellerimiz sektörde Gerekli olan tüm yenilikleri kısa süreli eğitimlerle öğrenmekte bir müşterilerimize bir sınıf kalite standartlarında hizmet vermektedirler.

 

Bahçelievler Uygun Nakliyat firması olarak biz firmalar arasında girişimleri her zaman yakından takip eden bir firmayız.

Bahçelievler Nakliye Asansörlü ve Garantili Taşımacılık

Bahçelievler Şehir İçi Kamyonet ilk Hedef olarak Türkiye’de yapılan nakdi hizmetlerinin dünya çapında da bilinir hale gelmesine hedeflemektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde firmamıza internet adresimiz, sosyal medya hesabınız ve telefon numaralarımızdan 7 gün 24 Saat ulaşabilirsiniz.

 

Tecrübeli ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden isteklerinize yönelik gereken tüm bilgilere ulaşabilir ve en uygun fiyat seçenekleri ve size en uygun ödeme imkanları ile nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bahçelievler Nakliyat Resim 5

Bahçelievler Şehir İçi Nakliyat bu sektörün önemli hizmet kollarından biri olan eşya taşımacılığı başlı başına kendi kuralları olan bir uygulamadır.

 

Müşteri tarafından eşyaların taşınması talebi bildirildiğinde merkez ofisimizde gereken görüşmeler yapıldıktan sonra uygun ekip ve ekipmanlar hazırlanır. Ev eşyası nakliyesinde genelde eski binalardan eşya taşımak zahmetli bir çalışma gerektirir.

zevahir iletişim resmimiz 2

Bahçelievler Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Bahçelievler Nakliyat bu sebeple çalışan personelin çalışma sistemi önem kazanır. Evlerin yüksek katlı olmasın durumunda çevrede bir keşif yapılarak merdiven platform uygulamasına uygun olup olmadığı tespit edilir.

 

Gereken çalışmalar yapıldıktan sonra Tüm ekip Ve sarma malzemelerimizle işe başlarız. Sizlerde Bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen arayarak randevunuzu oluştura bilirsiniz.

Zevahir logo
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
This Post Has One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ümraniye Nakliyat
Call Now Button Back To Top