skip to Main Content

Bostancı Nakliyat

Bostancı Nakliyat Resim 1

Bostancı Nakliyat günümüzde taşınma işlemi büyük zahmetli ve sorunlu bir iş haline gelmiştir. Eşyaların çizilmesi, kırılması ya da göreceği en ufak zararın oluşmaması için bireysel yöntemler ile engel olunmaya çalışılmaktadır. Fakat bu yöntem oldukça hatalıdır.

 

Mutlaka işi bilen bir kip ile birlikte hareket edilmesi gerekmektedir. Bu ekip sayesinde eşyaların çizilmesi ya da kırılması gibi sorunlara son vermek mümkün. Tam da bu noktada Bostancı Nakliye firması karşımıza çıkmaktadır.

Bostancı Nakliyat müşterilerinin güvenini kazanan firma problemsiz taşıma hizmeti sunmanın yanı sıra kusursuz çözümleri ile ilgi odağı olmayı başarmıştır. Bostancı Ofis Taşımacılığı firmamız sektöründe ve konumunda yeniliklerin öncüsü olmayı başarmıştır.

 

Taşınma sırasında oluşabilecek en ufak zararda dahi firma taşınma sırasında imzalanan sözleşmede de belirtildiği üzere müşteriye hiçbir şeklide maddi zarar aktarılmaksızın sigorta acentesi ile oluşan zarar karşılamaktadır.

 

Bostancı Şehir İçi Nakliyat firması değerli müşterilerine yüksek kalite standardıyla kolay, hızlı ve güvenilir hizmet vermek için her geçen gün kendini yenilemektedir.

Bostancı Nakliyat'an 7/24 Kesintisiz Hizmet,

Birçok firma, kurum ve kuruluş ile birlikte çalışan Bostancı Nakliyat buradaki müşteri memnuniyetleri ile önemli referanslar oluşturmayı başarmıştır.

 

Bostancı Ofis Taşımacılığı olarak aşınma işlemleri sırasında yetkili müşteri iş birliği çerçevesinde beklentiler karşılanarak eksiksiz ve kusursuz olarak hizmet sunulmaktadır.

 

Hızlı konutlaşma ve kentleşmeden dolayı taşınmayı maddi çıkara çevirmeyen ve aynı zamanda müşteriyi de düşünen firma fiyat politikasını bu doğrultuda oluşturmaktadır.

Bostancı Nakliyat Resim 2

Bostancı Nakliyat eşyaların büyüklüğüne, küçüklüğüne ve çeşidine göre ambalajlama sağlayan firma bu yöntemler sayesinde eşyaların kırılma ya da çizilme gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmasını engellemektedir.

 

Bostancı Nakliye firması, bünyesinde barındırdığı profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle sektöründe ki son teknolojiyi kullanmaktadır. Eşyaların gerekli incelemesinin sağlanmasının ardından uygun araç filosu seçilmektedir. Bu araç sayesinde de eşyalarda sıkışma gibi bir durum söz konusu değildir.

Eşya Türüne Uygun Ambalajlama Tekniği?

Bostancı Şehir İçi Nakliyat bu araçlar teknolojik gereçler ile donatılmaktadır. Taşınma konusunda ki krizi kullandığı malzemeler, ürünler ve teknoloji ile ortadan kaldıran firma sektöründe ve konumunda tercih edilen firmalar listesinde ilk sırada yer almaktadır.

 

Bostancı Şehir İçi Kamyonet firması bostancının tüm mahalle ve sokaklarında hizmet vermenin yanı sıra İstanbul’un tüm ilçelerine, semtlerine de hizmet sunmaktadır. Ayrıca ihtiyaç anında sadece İstanbul ile kalmayıp şehirler arası da hizmet vermektedir. Ülke genelinde hizmet sunmaktadır.

Bostancı Nakliyat firmaya iletişim bilgilerinden ulaşıldığı andan itibaren taşınmayı kabus olmaktan çıkararak büyük oranda kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca taşınma sırasında marangoz ihtiyacınız olduğu an marangoz imkanı da tanınmaktadır.

 

Bostancı Ucuz Nakliyat firma bünyesinde yer alan ustalar ve uzman ekip sayesinde eşyalarınız alındığı şekilde hiçbir zarara uğramaksızın eski hali şeklinde değerli müşterilerine teslim edilmektedir.

 

Kaliteli, güvenilir, hızlı, insan ve çevre sağlığını düşünen ve ekonomik taşınma hizmeti arayışındaysanız eğer adres Bostancı Şehir İçi Kamyonet

Bostancı Nakliyat Resim 3

Botancı Nakliye Çalışma Şekli,

Bostancı Nakliyat ile iletişime geçildiği andan itibaren;

 • Ücretsiz olan Expertiz gönderimi sağlanmaktadır.
 • Experler tarafından gerekli inceleme gerçekleştirilmektedir.
 • Müşteri eşliğinde fiyat belirlenir. Anlaşma sağlandığı takdirde Sigortalı taşıma anlaşması imzalanır.
 • Uzman ekibe gerekli bilgilendirme sağlanır.
 • Taşıma sırasında kullanılacak olan araç ve ambalajlar belirlenir.

Aracın temizliği sağlanır.

 • Gerek görüldüğü takdirde ekip eve bir gün önce giderek büyük eşyaların paketlenmesini gerçekleştirir.
 • Taşınma gününden önce ekip yerin ve caddenin incelemesini gerçekleştirir. Bunun nedeni ise asansörlü araç kullanımı sırasında çevreye karşı oluşabilecek rahatsızlığın önüne geçmektir.
 • Belirlenir takvim geldiğinde uzman ekip yola çıkar.
 • Eşyalar uygu ambalajlar ile paketlenir. De-monte ya da montaj gerektiren durumlar sağlanır.
 • Asansörlü araçlara aktarımı sağlanır.
 • Eski yer eşyaların bitmesinin ardından yeni yere ulaşmak üzere araç ve ekip yola çıkar.

Yeni yere de aynı işlem uygulanarak eşyalar boşaltılır. De- monte ya da montaj gerektiren durumlar sağlanır ve yeni bir dost kazanarak firma evinizden ayrılır.

Zevahir logo

Depolama hizmeti almak isteyen müşteriler için de Bostancı Nakliyat depolarını aylık kira bedeli şeklinde müşterilerine tahsis etmektedir. Eşyalarınız firmaya ait depolarda arzu ettiğiniz süre zarfınca güven içerisinde kalmaktadır.

 

Şunu da eklemek gerekir ki eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumunda zarar müşteriye yansıtılmadan firma tarafından karşılanmaktayken aynı zamanda firma aile şirketi olarak her zaman yanınızdadır.

Bostancı Nakliyat Resim 4
Bostancı Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
This Post Has One Comment
 1. Zevahir Nakliyatla ilkkes çalıştım Depomuz Yetersiz geldiği için daha büyük bir depoya taşınma gereği duyduk internetten nakliyeci araştırırken zevahir nakliyatı gördüm iletişim adreslerinden telefonlarını aradım ve gelip taşınacak depomuzda inceleme yaptılar fiyatlarını bize bildirdiler bizim içinde gayet uygun bir rakamdı anlaştık çok güzel bir işçilik ve uyumlu bir kadroları var her paletimizi bizim istediğimiz yerlere yerleştirdiler hiç acele etmiyorlar gayet memnun kaldım bir daha taşınmam olursa inşallah olmaz olur ise teretsüz zevahir nakliyata taşıtırım yapmış oldukları taşımadan dolayı teşekür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ümraniye Nakliyat
Call Now Button Back To Top