skip to Main Content
Hizmetlerimiz Resim 1
Hizmetlerimiz Resim 2

Zevahir Nakliyat Firmamız Günümüz Nakliye Sektöründe Vazgeçilmezlerden Olan Evden Eve Nakliyat Dalına Uzak Kalamazdık. Bizler Zevahir Nakliyat Olarak Evden Eve Sektöründe Bir Çok Yeniliklerle Piyasada Fark Yaratmak İstedik. Yapmış Olduğumuz Yeniliklerle Müşterimizin Memnuniyetini Görünce Doğru Adımlar Attığımızdan Emin Olduk. Bunlardan Bir Kaçını Sıralamak Gerekirse Taşınacak Eşyalarınızı Sigorta Kapsamına Alıyoruz. Sigorta Dediğimizde Bu Sadece Araç Sigortası Değil Tüm Eşyaların Tek Tek Sigortalayıp Herhangi Kırılma, Zarar Görme Gibi Durumlarda Firmamızın Güvencesi Altında Tüm Zararlarınız Firmamız Tarafından Karşılanır. Böylece Hem Bizler Müşterilerimizin Mağduriyetlerini Karşılıyarak Memnun Oluyoruz Hemde Müşterimiz Memnun Kalıyor. Buda Zevahir Nakliyat Olarak Farkımız Markamızdır.

Hizmetlerimiz Resim 3
Hizmetlerimiz Resim 4

Zevahir Nakliyat Evden Eve Tabiki Her Firmanın Yaptığı Gibi Eşyaları Kaliteli Sarma Malzemelerle Ve Koli, Varil Malzemelerle Sarıp Toplayarak Müşterilerimizin Hem Kolay Ve Hemde Kırıp Dökmeden Temiz İşçilik Yaparak Taşınmayı Kolaylaştırıyoruz. Tabiki Araç Filomuzdanda Kısaca Bahs Edersek Araçlarımız Yeni Ve Bakımlıdırlar. Her Ay Peryodik Bakımları Aksatılmadan Yapılıyor. Öncülüğümüz Müşteri Memnuniyeti Ve Kaliteli İşçilik Yaparak Bizimle Çalışan Veya Yeni Çalışaçak Müşterilerimizin Memnun Kalmasını Zağlamaktır. Dediğimiz Gibi Kaliteli Çalışma Marka Yaratır.

ŞEHİRLER ARASI VE ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT HİZMETİMİZ.

Hizmetlerimiz Resim 5
Hizmetlerimiz Resim 6

Zevahir Nakliyat Şehir İçi ve Şehirler Arası Hizmetimiz’de Son Gaz  Devam etmektedir. İstanbul Şehir İçi Nakliye İşlerimiz Deneyimli Şöförlerimiz İle Gerek Türkiye Geneline Hizmet Sunmaktayız. İstanbul Gibi Büyük Bir Şehirde Yaşıyorsanız Gerek Trafik Sorunu Gerek Kalabalık Bir Şehir Olmasından Dolayı Birde Buna İş Sitresi Yüklenince Tamamen Çekilmez Bir Duruma Geliyor. İşte Tam Bu Durumda Zevahir Nakliyat Firması Olarak İş Sitresini Omuzlarınızdan Alıyoruz. Siz Değerli Müşterilerimizin Tamda Burda Güvenilir Ve Kaliteli İş Yapan Bir Nakliye Firması İle Çalışmak İstersiniz. Herkes Nakliye İşi Yapar Ama Herkes Sizin İşinizi Yükünüzü Teslim Aldıktan Sonra Tüm Evrak Ve İndir Bindir İşlerini Kendi Yükümüz Gibiymiş Hareket Eden Kadrolara Sahibiz. Buda Bizim Nekadar İşimizi Severek Yaptığımızın Kanıtıdır.

Hizmetlerimiz Resim 7
Hizmetlerimiz Resim 8

Nakliye Sektörüne Başladığımızdan Bu Güne Kadar İlk Zamanlar Araç sayımız Az Ve Çalışan Eleman Sayımızda Yetersizdi. Çalışmalarımız Sadece İstanbul’la Sınırlıydı. Gelişen Ülkemizin Ve Büyüyen Ekonomimizin Vaz Geçilmezi Olan Nakliye Sektörü Bizleri Bu Sektörde Büyümemizi Ve Yenilikçi, Hızlı Ve Kaliteli İş yapma Mecburiyetine Koydu. Bizler Zevahir Nakliyat Firması Olarak Sektörde Ya Var Olmak Yada Yok Olma Kararı Vermemiz Gerekiyordu. Bizler Bu sektörde Varız Dedik Ve İşe Böyle Başladık. Şimdi Tüm Türkiye’nin Her Bölgesine Hizmet Veriyoruz. Bizlerle Çalışarak Siz Değerli Müşterilerimiz Bu Kaliteli Çalışmalarımızdan Faydalana Bilirsiniz.

AMBAR PARÇA EŞYA VE DEPOLAMA HİZMETİ'DE SUNUYORUZ.

Hizmetlerimiz Resim 9
Hizmetlerimiz Resim 10

Nakliyat Sektöründe Çeşitlilik Önem Arz Ediyor Bizde Zevahir Nakliyat Olarak Nakliyede Ambar İşinide Başarılı Bir Şekilde Yapıyoruz. Henüz Seksen Bir İlimize Ambar Taşımacılığı Yapamasak’ta Türkiye’nin Büyük Bir Bölümüne Hizmet Veriyoruz. Hizmet Verdiğimiz İlleri Web Sayfamızdan Bakarak Hizmet Alabilirsiniz. Günümüz Şartlarında Hem Maddi Hemde Manevi Değeri Olan Parça Eşyalarınızı Veya Yükünüzü Bizleri Arayarak Ulaştırmak İstediğiniz Adrese Kapıda Teslim Ediyoruz. Aynı Zamanda Ürününüzü Kapıda Teslim Alıyoruz. Gönül Rahatlılığıyla Ürününüzü Düşünmeyin Bizler Zevahir Nakliyat Firması Olarak Ürününüzün Bizim İçin Önem Teşkil Etiğinin Biliçi Altında Teslim Alıyor Ve O Şekide’de Adrese Teslim Ediyoruz.

Hizmetlerimiz Resim 11
Hizmetlerimiz Resim 12

Zevahir Nakliyat Müşterilerimizin Evlerinde Veya İşyerlerindeki Fazla Ürün Sıtoklarını Bizlere Gönül Rahatlığıyla Bizlere Teslim Ederek Bizlerde Depolarımızda Hijenik Ve Ferah Bir Ortamda Muhafaza Ederek Müşterilerimize Büyük Bir Yükten Kurtarıyoruz. Müşterimiz Bize Teslim Ettiği Ürünü Paketleyip Veya Ambalajlayarak Teslim Ederse Aynen Muhafaza Ediyoruz. Aksi Halde Ambalajsız Vermek İsterse Bizler Bizde Mevcut Olan Ambalaj Malzemelerimizle Paketliyerek Depolarımıza Raflarımıza Yerleştiriyoruz. Sizlerinde Elinizdeki Fazla Ürünlerinizi Ayak Önünde Yıpranmaması İçin Bizlere Ulaşarak Ürünlerinizi Biz Muhafaza Edelim. Her Zaman Zirvede Kalmak Çalışmanın Ürünü Değil Kaliteli Çalışmanın Eseridir.

Zevahir Nakliyat

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Ümraniye Nakliyat
Call Now Button Back To Top