skip to Main Content

İstanbul Şile Nakliyat

İstanbul Şile Nakliyat Resim 1

İstanbul Şile Nakliyat de bulunan ev den eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimize tüm Türkiye ye 81 evden eve nakliye ve ofis taşıma hizmeti vermektedir. Uzman elemanlarımız modern araçlarımızla size en iyi hizmeti vermeyi görev edinmişizdir. Bu görev doğrultusun da tüm dünya da evden eve nakliye sektörünüzde gelişmeleri takip edip bu doğrultu da çalışmalarını aralıksız devam etmektedir.

Günümüz de evden eve nakliye artık bir ihtiyaç olmuş bunun sonucun da firma sayısın da ciddi bir artış olmuş bununla beraber rekabet artmış ne yazık ki kalite büyük oran da düşmüştür. İstanbul Şile Nakliyat firması olarak ev ve ofis taşıma sektörün de hizmet vermekte olup bunu siz değerli müşterilerimize sunmak için nakliye sektörün de ki gelişmeleri yakından takip edip sürekli araç ve gereçlerimizi modernize etmekteyiz.

İstanbul Şile Nakliyat hizmeti verecek personelin eğitimlerini düzenli olarak almasını bunun sonucu size profesyonel hizmet vermeyi işten öte kendimize görev edinmişisizdir. Nakliye hizmeti istemeden önce fiyattan önce dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar hakkında size aşağı da belirtmek isteriz.

İSTANBUL ŞİLE NAKLİYAT OLARAK BİZİ SEÇMENİZİN NEDENLERİ

İstanbul Şile Nakliyat Resim 2

Güvenilir firma  seçerken

 • Firmanın kesinlikle kurumsal olması
 • Araçların evden eve nakliye işine uygun olup olmadığı
 • Personelin işe uygunluğu eğitimi ve yeterliliği
 • Nakliye işleminden önce taşınacak eşyanın paketlenmesi
 • Paketleme malzemesinin kalitesi ve miktarı
 • Bu işlemler karşılığı talep edilen ücret

İstanbul Şile Nakliyat olarak taşıma işlemi yapmadan önce dikkat etmeniz hususlar hakkında siz değerli müşterilerimizi mutlak suretle bilgilendirmeyi kendimize borç bilmekteyiz. Taşıma hizmetini yapacak firma mutlak suretle titizlikle araştırılmalı firmanın kurumsallığı güvenilirliği tam olarak emin olunmalıdır.

Şile Nakliyat firma seçimi esnasın da talep edilen ücretten önce firmanın kurumsal olup olmadığından emin olunmalıdır. Kurumsal olmayan firmalarla çalıştığınız takdirde sizin için maddi ve manevi eşyalarınız geri dönülmez zararlara sebep olabilir bunları hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyip zararlarınızın tazminini yapmazlar.

İstanbul Şile Nakliyat Resim 3

İstanbul Şile Nakliyat Firmamızın Ücretlendirme Tarifesi

İstanbul Şile Nakliyat firmasın dan hizmet talep ettiğiniz anda süratle harekete geçer. Uzman personelimiz sizinle irtibata geçip eksper ve planlama çalışması için iş yeri yada ofisinize gelir bu hizmet tamamen ücretsiz olup firmamızın siz değerli müşterilerimize ücretsiz hizmetidir. Sizin için maddi ve manevi olarak değerli olan eşyalarınızın yerine en süratli ve güvenilir şekilde ulaştırmak için çalışmaya başlarız.

Nakliye işleminden önce

 • Beyaz eşyalarınızı itinayla sökülüp ambalajlanması
 • Mobilyalarınızın itinayla sökülmesi
 • Eşyalarınızın itina ile taşınması
 • Taşıma yapılacak eşyaların nakliye aracına taşınması sarsıntı ve dış etkenlerden zarar görmemesi için dikkatlice yerleştirilmesi
 • Eşyalarını yeni adresinize ulaştırılması

Firmamız yaptığı plana bağlı kalarak sizin için önemli olan eşyalarınızı kendi eşyalarını taşıyormuş bilinciyle yeni adresinize ulaştırır.

İstanbul Şile Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma hizmeti esnasın da zarar görmemesi için belirli şartlar oluşmalıdır. Bu şartlardan aşağıda şu şekilde maddeler halinde belirtmek gerekirse ,

 

 • Nakliyenin yapılacak yeni adresinizin mesafesi
 • Nakliyenin yapılacağı ev yada iş yerinin bulunduğu kat
 • Nakliye yapılacak eşyalarının miktarı
 • Nakliye esnasın da hizmet verecek personelin sayısı
 • Nakliye işlemi yapılırken kullanılacak teknik ekipmanlar
 • Özel bir durumla karşılaşılması durumun da ekstra personel ve ekipman tedariği

Yukarı da belirttiğimiz maddeler doğrultusun da ücret tarifesi belirlenmektedir.

İstanbul Şile Nakliyat Resim 4

İstanbul Şile Nakliyat Olarak Yapılacak Eşyanın Güvenliği ve Hızı

Bu maddeler kapsamın da  değerli müşterilerimize en hızlı en güvenilir en uygun ücret belirlemesi yaparak. Nakliye hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç görüldüğü ya da özel olarak talep edildiği takdirde asansörlü taşıma hizmeti de vermekteyiz. Asansörlü taşımanın avantajlarından söz etmek isteriz.

 • Nakliye esnasın da eşyalarınızın zarar görme riskini asgariye indirir.
 • Nakliye hizmetinin suresini kısaltır
 • Nakliye işlemi yapılırken eski ve yeni binanızana zarar vermez.
 • Eski ve yeni komşularınızın rahatsız olmasını engeller.

Nakliye esnasın da çalışanların daha az efor sarfetmesi ve bunun sonucu insan hatası minimuma düşer.

Asansörlü nakliye ne yazık ki bütün yapılar da kullanılmamaktadır. Şile Nakliyat asansörlü taşıma için eşyanın alınacağı ve de yeni taşınacağı adresiniz çevresel yapının uygun olması gerekmektedir. Nakliye yapacak firmanın kurumsal olmasına özellikle dikkat edilmeli ve nakliye sözleşmesi kesinlikle imzalanmalıdır. Kurumsal olmayan firmalar nakliye esnasın da gördünüz zararları kesinlikle tazmin etmezler.

İstanbul Şile Nakliyat Uzman Elemanlarımız Modern Araçlarımızla Size Hizmet Sağlıyoruz.

İstanbul Şile Nakliyat hizmeti almak için 7 gün 24 saat telefon numaralarımız web adresimiz ve sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın tek adresidir Zevahir Nakliyat. Sizlerde bizleri arayarak yapmış olduğumuz kampanyalardan’da faydalanabilirsiniz.

İstanbul Şile Nakliyat Resim 5

Şile  nakliye ambarları, Şile  kamyonet, Şile  nakliye ambarı, Şile  evden eve nakliyat, Şile  ev taşıma, Şile ambar taşıma, Şile nakliye, Şile parça eşya taşıma, Şile ambar fiyat, Şile  nakliyat firmaları, Şile kamyon nakliye, Şile Nakliyat, Şile Efe Nakliyat, Nakliyat, Şehirler arası taşıma, Şile  Nakliyat Firmaları, Ambar Taşımacılık, Şile  Nakliye Fiyatları, Şehirler arası parsiyel taşımacılık, Şehirler arası nakliyat

Ambar, Evden eve nakliyat,  ambar fiyatlari,  nakliye fiyatları, Şile Şehirler arası taşıma, Şile arası parsiyel yük nakliyat fiyatlari, parça eşya yük taşıma fiyatları, Ambar Kargo, Şile Ambar Firmaları, Şile Nakliye, Şile Nakliyat, Şile Nakliyat AmbarıParça Yük TaşımaAğır Nakliyat, Ucuz nakliyat ambarı, Şile kamyon nakliye, parça eşya taşıma, Şile parsiyel nakliye

zevahir iletişim resmimiz
İstanbul Şile Nakliyat İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Zevahir logo
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ümraniye Nakliyat
Call Now Button Back To Top