skip to Main Content

Kurtköy Nakliyat

Kurtköy Nakliyat Resim1

Kurtköy Nakliyat insanların yüzyıllardır bir yerden bi yere taşınması ve bunun sonucunda doğan eşya toplama, taşıma gibi ihtiyaçlarını karşılamak için doğmuştur. Evden eve nakliye imkanı sunan firmalar sizin belirlediğiniz tarihte evinizin eşyalarını bulunduğunuz yerden alır ve yeni adresinize teslimatını gerçekleştirir.

 

Zaman içerisinde oldukça gelişim gösteren nakliyat firmaları taşınma yükünüzü azaltmak, daha güvenli ve profesyonel ekipmanlarla taşınmanızı sağlamaktadır.

Kurtköy Nakliyat firmamız ile telefonla, e-maille ya da yüz yüze iletişime geçtiğiniz takdirde eşyalarınızın güvenli taşınması için taşınma öncesinde ücretsiz eksper hizmeti sunmaktayız.

 

Mümkünse belirlediğiniz bir tarih ve saatte değilse taşınma gününde eksper evinize gelerek eşyalarınızla ilgili tespitlerini yapacak, taşınma esnasında veya sonrasında oluşabilecek hasara karşı eşyalarınız güvence altına alınacak, sigortalanacaktır.

Kurtköy Nakliyat'an Garantili Sigortalı Taşımacılık.

Kurtköy Nakliyat bu eksper kontrolünün bir amacı da taşınma esnasında kaç ihtiyaç duyulacak eleman sayısının, eşyaların toplanmasında kullanılacak malzeme ve miktarının belirlenmesi, taşınacak eşyaların miktarının belirlenmesi ve taşınacak eşyalar için ihtiyaç duyulacak aracın belirlenmesidir.

 

Aynı zamanda eksper sigorta bedelini de belirler. Kurtköy Nakliye firmamız alanında profesyonel ekipler ile günün 24 saati hizmet vermektedir. Hizmet noktasında en son seviyeye gelene kadar her türlü nakliyat işlerini sunmaktan kaçınmayan firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Kurtköy Nakliyat Resim 2

Kurtköy Nakliyat firmasıyla anlaşırken, taşınacak evdeki eşyaların azlığı- çokluğu, kaç odanın eşyası olduğu, götürülecek yeni adresin ve mesafenin belirtilmesi ve eşyaların alınacağı ve indirileceği katın belirtilmesi nakliye ücretinin belirlenmesinde etkili olacaktır.

 

Belirlenen bu ücrete, eksper, sigorta, asansör, elaman sayısı, paketleme malzemesi gibi masraflar da dahil olup ekstra bir bedel ödemeniz beklenemez. Kurtköy Ucuz Nakliyat işlerini kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile sunaya devam ettiğimiz için, önümüze gelen her türlü engelleri aşarak hizmetimize devam ediyoruz.

Kurtköy Nakliyat’a Eşyalarınız Sigorta Kapsamında!

Kurtköy Ofis Taşımacılığı hizmetinde en hassas, en özen gösterilmesi gereken konuların başında paketleme gelir. Paketlemede kullanılacak malzeme, eşyanın cinsine göre uygun malzeme ile paketlenmesi eşyaların hasar görme olasılığını oldukça düşürecektir.

 

Kurtköy Şehir İçi Nakliyat firmamızda paketleme işleri profesyonel elemanlarla, eşyalarınıza en uygun malzemenin kullanılması ile yapılmaktadır.

 

Taşıma esnasında da şoförlerimizi son derece alanlarında bilgili oldukları için yol boyunca herhangi bir aksilikle karşılaşıldığı zaman Şöförlerimiz bizi hemen bilgilendirir taşımacılık işleri rahat bir şekilde gerçekleştirilir.

Kurtköy Nakliyat taşıma firması olarak alanında uzman ve yeteri kadar eleman ile hizmet sunmaktayız. Her elemanımızın alanı hizmet alanı farklı olup paketleme, monte, demonte, marangoz, tesisat, yükleme, indirme gibi alanlarda kaliteli hizmet vermek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

 

Ayrıca hizmetlerimiz garanti standartları çerçevesinde yapıldığı için, önceden doğabilecek her türlü olumsuzluğu tahmin ediyor ve ona göre gerekli önlemlerimizi alarak yolumuza devam ediyoruz.

Kurtköy Nakliyat Resim 3

Kurtköy Nakliyat Bakımlı Araç Ve Araç Parkuru İle Sizlere Hizmet Sunmaktadır.

Kutu ağırlıkları, içindeki eşyanın cinsi gözetilerek taşıma hizmeti verilir.  Kurtköy Nakliyat firmamızın özünde müşteri memnuniyeti yatmakta olup eşyalarınıza gereken değer verilmektedir.

 

Evinizden toplanan ve ambalajlanan eşyalarınızın herhangi bir sebeple başka bir adrese tesliminin yapılmayacağı durumlarda nakliye firmamız sizlere depolama imkanı da tanımaktadır.

 

Eşyalarınız her olumsuz ihtimale karşı korunaklı, güvenli depomuzda belirleyeceğiniz zamana kadar kalabilecek ve istendiği takdirde teslimi sağlanacaktır.

Kurtköy Kamyonet firmamızda beyaz eşya, elektronik eşya gibi hassas eşyalarınızda pıt pıt adı verilen baloncuklu naylon da denilen çarpmalara karşı dayanıklı olan kaplama malzemesi kullanılmakta olup, battaniye streç gibi korunaksız malzemeler kullanılmamaktadır.

 

Eşyalarınız hiç bir şekilde açıkta taşınmamaktadır. Mutfak malzemeleri ve genel küçük eşyalar karton kolilerle taşınır.

 

Kurtköy Nakliyat firmamız eşyalarınızın tesliminden sonra karşılaştığınız hasar tespiti, zarar kaydı olursa yine eksperin belirlediği sigorta şartları devreye girecek ve firmamız zararınızı karşılayacaktır.

Kurtköy Nakliyat Hangi Tür Malzeme Kullanıyorsunuz?

Kurtköy Ucuz Nakliye yalnız ev nakliyesi değil, ofis, iş yeri, mobilya nakliyesi için de yük asansörümüzden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınız, belirlediğiniz tarihte mümkün olan en kısa sürede evinizden toplanmakta ve yine belirlediğiniz tarihte yeni adresinize teslim edilmektedir.

 

Eşyalarınızın daha güvenli taşınabilmesi için ve parça halinde taşımanın daha pratiklik sağlayacağı için montaj ve demontaj hizmetleri de elemanlarımız tarafından yapılacaktır.

 

Kurtköy Nakliyat olarak sizlere uyarımız bu firmalar Tse belgesine sahip ise bu kurumsal olmanın ilk adımıdır. Bundan dolayı araştırma safhasında dikkat edeceğiniz en önemli etken bu olmalı bu koşula asgari düzeyde dikkat etmek sizlerin yararına olacaktır.

Kurtköy Nakliyat Resim 4

Kurtköy Nakliyat eskiden beri bilinen ve kullanılan elde, sırtta yük taşıma işi teknolojinin gelişmesiyle yerini asansör kullanımına bırakmıştır. Tabii asansör kurulumu eşyaların alınacağı dairenin ve indirileceği dairenin bulunduğu kata göre değişmektedir.

 

Evin konumu itibariyle asansör kurulamaması da olası durumlardandır. asanör kurulumu hem iş gücünden, hem de zamandan tasarruf sağlamaktadır. Firmamızla Kurtköy Uygun Nakliyat isteğiniz için görüştüğünüzde evinizle ilgili bilgileri vermeniz gerekmektedir. Duruma göre firmamız eleman ve araç ihtiyacını belirleyecektir.

KURTKÖY OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurtköy Şehir İçi Kamyonet eski adresinizde parçalanan eşyalarınızın yeni adresinizde aynı şekilde kurulumu sağlanacaktır. Eşyalarınızın tesliminden sonra karşılaştığınız hasar tespiti, zarar kaydı olursa yine eksperin belirlediği sigorta şartları devreye girecek ve firmamız zararınızı karşılayacaktır.

 

Tabii ki değer verdiğiniz eşyalarınızın güven içerisinde ve içinize sinerek taşınmasını istemek hakkınızdır. Eşyalarınızın dizaynı tamamen sizin fikrine göre olacaktır. Dilediğiniz takdirde eski evinizle aynı şekilde yerleştirilecek ve birebir şeklinde olacaktır.

Bu yüzden hız ve kaliteden ödün vermediğimiz firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurtköy Nakliyat firmamız her türlü taşınma işinizde yanınızda olacaktır. Firmamız her tecrübe ve deneyimiyle mutlu müşteri ilkesine sadık kalarak hizmet kalitesini artırmaya çalışmaktadır.

 

Gerek profesyonel ekibimizle, gerek paketleme ustalığımızla, gerekse kullandığımız modern araç ve gereçlerle size hizmet için hazır bulunmaktayız. Türkiye’nin her yerine sunacağımız hizmetimiz hız, güven, sadakat ve memnuniyet ile yüzünüzü güldürmeye devam edeceğiz.

Kurtköy Nakliyat Resim 5

KURTKÖY OFİS TAŞIMACILIĞI TELEFONLARIMIZ.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Zevahir Nakliyat
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
This Post Has 2 Comments
  1. Çalışmalarını çok beğendim gayet düzgün ve işin ehli çalışanları var herkese tafsiye ederim.

  2. Keşke bu firmayı yıllar önce tanımış olsaydım çalışanları ve firma yetkilileri gayet yardımcı oluyorlar senin ne yapmak istediğini hiç itiraz etmeden anında yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ümraniye Nakliyat
Call Now Button Back To Top