skip to Main Content

Topkapı Nakliyat

Topkapı Nakliyat Resim 1

Topkapı Nakliyat firmaları arasında uzun yılların tecrübesi ile farklı bir konumda yer alan firmamız, gerek üstün kalitedeki hizmet farklılığı, gerekse uygun fiyat ve nakliyelerdeki profesyonel yöntemleriyle sektöre yön veren kuruluşlar arasında yer almaktadır.

 

7/24 hizmet anlayışıyla görev yapan firmamız, modern nakliye araçlarıyla çağın gereklerine uygun hizmetler sunmaktadır.

Topkapı Şehir İçi Nakliyat firmamızda yer alan personeller üstün bilgi ve deneyime sahip profesyonellerden oluşmakta, sürücü personellerimiz her türlü yol ve hava koşullarına uygun olarak hizmet üretmektedir.

 

Ev, ofis eşyası ve yük taşımacılığında en kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapılan nakliyelere imza atan firmamız, her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Topkapı Nakliyat Olarak Müşteriye Hangi Vaatlerde Bulunuyorsunuz.

Topkapı Ofis Taşımacılığı olarak kurumsallaşmayı birinci hedef olarak alan firmamız, her tür hizmette müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

 

Bu sebeple tüm nakliye hizmetlerinde profesyonel yöntemler ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Teknolojik gelişmelere her zaman açık bir yapıya sahip olma özelliğini taşıyan firmamız, dijital ortamlarda da adından sıkça söz ettirmektedir.

Topkapı Nakliyat Resim 2

Topkapı Nakliye firmamıza ait web sitemizde hizmetlerimizle ilgili tüm ayrıntılar yer almakta ve müşterilerimizle birebir yapılan bağlantılarda talep edilen tüm bilgiler şeffaf bir şekilde sunulmaktadır.

 

Topkapı Nakliyat olarak müşteri ilişkilerinde geleneksel yöntemleri de önemseyen firmamız, tavsiye yoluyla hizmetlerin artırılmasına büyük önem vermektedir.

Topkapı Şehir İçi Kamyonet olarak hizmetlerimizden memnun kalan Topkapı bölgesindeki vatandaşlarımız tarafından en fazla tercih edilen firma olmamız, sadece tavsiye yolu ile büyümeye olan inancımız sebebiyledir.

 

Tüm ev, ofis, mağaza eşyası nakliyelerinde belli planlamalarla hizmet üreten firmamız, ücretsiz eksper hizmetleriyle nakliyenin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır.

Topkapı Evden Eve Nakliye 

Topkapı Nakliyat firmasında görev yapan uzman personelimizin değerlendirmelerinden yola çıkarak nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmamız,

 • Beyaz eşyaların usulüne uygun şekilde demonte edilmesi,
 • Mobilyaların sökülmesi,
 • Kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme işlemleri,
 • Büyük bir dikkatle eşyaların taşınması,
 • Eşyaların nakliye araçlarına sarsıntıdan etkilenmeyecek biçimde yüklenmesi,

Hızlı nakliye

Topkapı Nakliyat firması olarak yaptığımız tüm nakliyelerde müşterilerin ortak talebi, nakliyenin mutlaka garanti koşulları içerisinde yapılması gerektiğidir. Topkapı Ucuz Nakliyat firmamız bu talepleri karşılamak adına sözleşme ve sigorta uygulamalarını vazgeçilmez unsurlar olarak istisnasız bir şekilde uygulamaktadır.

Topkapı Nakliyat Resim 3

Eşya ve Yük Nakliyesinde Garanti Nasıl Sağlanır?

Aşamalarından oluşan nakliye planlarını harfiyen yerine getirerek,  eşyaların güvenli bir biçimde nakledilmesini sağlamaktadır.

 

Tüm nakliye çeşitlerinde müşteri beklentisi nakliyeni en uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli şekilde yapılmasıdır. Topkapı Nakliye firmamız uzun yılların kazandırdığı tecrübeler ışığında tüm müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Topkapı Nakliyat olarak sözleşmelerde tüm koşulların belirtilmesinin yanında, nakliyenin sigorta bedelini de belirterek, müşterilerimizin huzur içinde hizmet almasını sağlıyoruz.

 

Hizmet çeşitleri arasında tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına da yer veren firmamız, Topkapı Nakliye İstanbul’un tüm ilçelerinden firma merkezimize getirilen yükleri de aynı kalite anlayışı içerisinde yeni adreslerine nakletmektedir.

Topkapı Nakliyat Resim 4

Müşteri İle Karşılıklı Olarak İmzalanan Sözleşmelerde Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Nakliye tarihi,
 • Nakliyeyi yapacak aracın bilgileri,
 • Nakliye bedeli,
 • Firma tarafından yerine getirilecek yükümlülükler,
 • Müşteri sorumlulukları,
 • Ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı,
 • Şartlara uyulmaması halinde uygulanacak cezai müeyyideler

Net olarak yer almakta ve nakliyenin tüm aşamaları hakkında müşterinin bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

Topkapı Şehir İçi Nakliyat firma depolarımıza gelen eşyalar gidecekleri yönlere ve özelliklerine göre ayrılarak en sağlam şekilde paketlenmekte ve büyük bir özenle nakliye araçlarına yüklenmektedir.

 

Kargo firmalarına oranla oldukça düşük fiyatlarla yapılan parsiyel yük taşımacılığı sayesinde, müşteriler ekonomik olarak önemli kazançlar sağlamaktadır.

Topkapı Nakliyat olarak en fazla önemsediğimiz husus, müşterilerin hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamaktır. Bu yüzden kurulduğu günden beri hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firmamız, kısa süre içerisinde tüm ilçelerde en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralara yükselmiş bulunmaktadır.

Topkapı Nakliyat Resim 5

Topkapı Nakliyat’an Tam Vaktinde Hizmet Anlayışı?

Bu ilgiye layık olabilmek amacıyla var gücüyle çalışan Topkapı Şehir İçi Kamyonet firma elemanlarımız, sektörde gerekli olan tüm yeni uygulamaları kısa süreli eğitimlerle benimsemekte ve müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

 

Topkapı Ofis Taşımacılığı firmaları arasında gelişmeye açık bir yapıya sahip olan firmamız, vizyon olarak Türkiye’de yapılan nakliye hizmetlerinin dünya çapında tanınır olmasını hedeflemektedir.

İstanbul’un tüm ilçelerinden Topkapı Evden Eve Nakliye firmamıza internet adreslerimiz, sosyal medya hesaplarımız ve telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden talebinize yönelik gereken tüm bilgileri alabilir ve en uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme imkânlarıyla nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Topkapı Ofis, Biro Taşımacılığı ve Parsiyel Nakliye

Topkapı Nakliyat taşımacılık sektörüne yeni bir sayfa açarak en kaliteli ve hızlı taşımacılık hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

Topkapı bölgesinde halkımıza ve müşterilerimize özel en kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetlerini sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimiz sayesinde ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile yolumuza devam ediyor ve taşımacılıkta son noktaya gelinceye kadar hizmete bulunmaya devam ediyoruz.

Zevahir logo

Yapılan çalışmaların ardından ekiplerimiz sizlere gerekli bilgileri verdikten sonra firmamız ile iletişime geçmeniz için sizleri Topkapı Evden Eve Nakliyat firmamıza yönlendirmektedirler.

 

Firmamızla fiyat konusunda anlaşabileceğiniz için firmamız sunmuş olduğu fiyatta sizlere sözleşme yapmaktadır. Sözleşmeyi müşterisine sunmayan bir firma ile kesinlikle taşıma yapmayınız.

Topkapı Nakliyat Olarak Hedefimiz Mutlu Müşteri Memnuniyetidir.

Topkapı Evden Eve Nakliyat türkiye’nin neresinde olursanız olun İstediğiniz zaman bizi kolay bir şekilde arayarak taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Alanımızda sizlere özel her türlü taşımacılık hizmetini sunduğumuz için en özel ekiplerimizi bulunduğunuz adrese en kısa sürede yönlendiriyor ve detaylı çalışmaları başlatıyoruz.

Bu nedenle taşımacılık işlemi bitene kadar firmamız fiyat konusunda yapmış olduğu anlaşmaya sadık kalmaktadır.

 

Böylece Topkapı Evden Eve Nakliyat hizmeti olarak sizlere elimizden gelen her türlü hizmetin daha fazlasını sunuyor ve hizmetlerimizde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli önlemleri önceden alıyoruz. Kaliteden ödün vermeden gereken tüm yenilikleri yaparak sektörde en iyi olmanın gayretindeyiz.

zevahir iletişim resmimiz

Topkapı Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ümraniye Nakliyat
Call Now Button Back To Top