skip to Main Content

Ümraniye Nakliyat

Ümraniye Nakliyat Resim 5

Ümraniye Nakliyat bir ev veya iş yeri eşyalarının başka bir yere taşınmasını işlemini gerçekleştirme işidir. Yüzyıllardır insanların bir yerden bir yere taşınması gerekmiş bunun sonucunda da nakliyat firmaları devreye girmiştir.

 

İnsanların yükünü hafifletmek, işini kolaylaştırmak, güven içinde taşınmasını sağlamak ihtiyacına binaen evden eve nakliye firmaları doğmuştur.Ümraniye Nakliye firmamız da bu doğrultuda kurulmuş müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için hizmet vermektedir.

Ümraniye Nakliyat gelişen teknoloji ile zamana ve yeniliklere hızlı uyum sağlayan Ümraniye Ofis Taşımacılığı firmamız, profesyonel ekibimizle, donanımlı araçlarımızla, güven, sadakat, dürüstlük, memnuniyet ilkeleri doğrultusunda nakliye işlerinizde başvuracağınız adresiniz olacaktır.

 

Taşınmasını istediğiniz eşyalarınız taşınması hakkında bilgi almak istediğinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Telefonla arayarak, e-mail atarak ya da yüz yüze görüşme sağladığınız takdirde size yardımcı olmaya çalışacağız.

Ümraniye Nakliyat taşınacak evinizde ne kadar eşya bulunduğu, kaç odaya ait eşyalar olduğu, eşyaların alınacağı ve taşınacağı dairenin kaçıncı katta olduğu, şehir içi mi şehirler arası mı taşıma olacağı ve taşınma tarihi gibi bilgileri bizimle paylaştığınız gerekir.

 

Masraflarla beraber bu bilgiler göz önünde tutularak size bir fiyat çıkarılacaktır. Ümraniye Ucuz Nakliyat firmamız vereceği kaliteli hizmet karşılığında yüksek olmayan fiyat talep edilmektedir. Uygun fiyatlı taşıma imkanımız ile de müşterilerimizin odak noktası olmaktayız.

Ümraniye Nakliyat Evden Eve Taşımacılıktan Randevulu Sistem.

Ümraniye Nakliyat Resim 2

Ümraniye Nakliyat taşıma sektöründe en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Taşınma öncesinde veya aynı gün evinize gelecek olan eksper eşyalarınızın miktarını, durumunu, ne kadar eleman ve ambalaj malzemesi kullanılacağı ve sigorta bedelinizi hesaplayacaktır.

 

Verilecek olan eksper hizmeti de anlaşacağımız ücrete dahil olur sizden ekstra ücret istenmeyecektir. Tamamen yapılan sözleşmeye bağlı kalınacaktır.

 

Nakliyat işleri hakkında daha fazla bilgi almanız için firmamız yönlendirme yapan ekiplerimiz sayesinde Ümraniye Ofis Taşımacılığı firmamız ile iletişime geçebilir ve fiyat konusunda anlaşabilirsiniz. Uygun tekliflerle hizmette bulunan firmamız sayesinde sunulan tekliflerden istediğinizi seçebilirsiniz.

Ümraniye Şehir İçi Nakliyat önceliğimiz tabiki eşyalarınıza zarar vermemek olsa da her türlü olumsuz ihtimale karşı sigortalanan eşyalarınızın taşınma sonrasında tespit edeceğiniz hasar bildiriminize göre zararınız karşılanacaktır.

 

Bir taşınma olayında dikkat edilecek en önemli konulardan birisi paketlemedir. Paketlemenin iyi yapıldığı bir eşya naklinde zarar, hasar oluşabilmesi ihtimali çok düşüktür.

 

Taşıma esnasında 1. sınıf malzemeleri kullanarak hizmetlerimize başlıyoruz. Özellikle paketleme ve kolileme gibi işleri özenle yaptığımız için hizmetlerimizde şu ana kadar herhangi bir aksaklık yaşanmamaktır.

Ümraniye Nakliyat Her Daim Yeniliklerle Kendini Yeniliyen Bir Firmayız

Ümraniye Nakliye firmamız eşyanızın cinsine göre ambalaj malzemesi kullanmakta eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmektedir. Özellikle beyaz eşya ve diğer elekronik aletleriniz için darbe, çizik önleyici balonlu ambalaj naylonu gibi malzemeler kullanıyoruz.

 

Mutfak eşyalarınız ve diğer genel küçük eşyalarınız için de malzemenin türüne göre ayrı ayrı dayanaklı karton koliler kullanılmaktadır.  Askıdaki elbiselerinize giysi poşeti geçirilir, kırılacak eşyalarınıza ekstra özen gösterilir.

Ümraniye Nakliyat Resim 3

Ümraniye Şehir İçi Nakliyat önceden belirlediğiniz tarih ve saatte profesyonel elemanlarımız evinize gelerek paketlemeye başlamaktadır. Yeteri kadar elemanla çalışıp hız ve kaliteli iş sunmaktayız.

 

Ekibimiz alanında uzman, bilgili, deneyimli kişiler olup, paketleme, taşıma, yükleme, monte demonte, mobilya ve kurulum gibi farklı alanlarda hizmet sunmaktadır. Sorunsuz hizmetlerimizi sayesinde nakliyat işleri konusunda garantili hizmet sunduğumuzu garanti ederek, müşterilerimize titiz bir şekilde hizmet sunuyoruz.

 

Nakliyat işleri konusunda lider firmalar arasında yer aldığımız için firmamız en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Ümraniye Şehir İçi Kamyonet yerinde demonte edilen büyük mobilyalarınız nakil sonrasında yine ekibimizce monte edilerek ayrı ayrı ambalajlanıp taşınacak olan mobilya parçalarınızın hem güvenli taşınması sağlanacak hem de taşıma pratikliği sağlayacaktır.

 

Sürecin en başından sonuna kadar harika bir destek alabilir, tek bir kere elinizi sürmeden eşyalarınızın taşındığını görebilirsiniz. Ancak bunu nasıl yaptığımızı da merak ediyor olabilirsiniz. İsterseniz sizlere nasıl uzman ve seçkin bir firma olduğumuz hakkında da bilgiler vermeye çalışalım.

Ümraniye Nakliyat Bakımlı Araç Filomuzla Hizmetteyiz

Ümraniye Nakliyat paketlemesi tamamlanan eşyaların alınacağı dairenin bulunduğu katın uygunluğuna göre yük asansörü kurmaktayız. Eşyalarınız kapalı kasa, yeteri büyüklükteki araçlarımıza yüklenip yine eşyaların taşınacağı dairenin bulunduğu konuma ve katına göre karar verilir.

 

Kurulabilecek olan yük asansörü ile çıkarılacaktır. Eskiden sırtta, elde eşya taşımanın yerini günümüzde yük asansörleri almış bulunmaktadır. Eski usullere inat asansör kullanımı hem zamandan hem işgücünden hem de maliyetten tasarruf sağlayacaktır.

Ümraniye Nakliyat Resim 4

Ümraniye Şehir İçi Kamyonet firmamız sadece ev eşyalarınızın değil ofis iş yeri, mobilya nakili için de asansör kurulumu sağlamaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı güvenle taşıyabilecek kapalı tipteki lüks ve konforlu araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

 

Nakliyat hizmetlerinde sunmuş olduğumuz hizmetler arasında; kaliteli ve güvenilir hizmet, 7/24 sınırsız hizmet, dört dörtlük ve titiz hizmet, uygun fiyatlarla hizmeti, garanti standartları çerçevesinde hizmet, gece gündüz demden nakliyat hizmeti gibi hizmetlerimiz yer almaktadır.

Ümraniye Nakliyat’an Garantili Ve Güvenilir Taşımacılık?

Ümraniye Uygun Nakliyat herhangi bir nedenden dolayı evinizden alınan eşyaların yeni bir adrese teslimi olmayacaksa istediğiniz takdirde Ümraniye evden eve nakliye firmamız depo hizmeti de sunmaktadır.

 

Temiz, güvenli  hava alan bir ortamda tutulacak olan eşyalarınız istediğiniz tarihte yeni adresinize nakil edilecek ve kurulumu sağlanacaktır.

 

Ümraniye evden eve nakliye firması olarak eşyalarınıza sizin kadar değer vermekteyiz. Deneyimlerimizden tecrübe sağlayarak daha fazla müşteriyi memnun etmeyi hedefliyoruz.

Ümraniye Şehir İçi Nakliye bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın toplanması, taşınması tekrar kurulması konusunda zaten taşınma stresi içinde olan siz müşterilemizin içine sinecek kaliteli hizmet veriyoruz. Ve hizmet kalitemizi artırma yolunda gelişen teknolojinin nimetlerinden de faydalanarak kendimizi geliştiriyoruz.

 

Şehir içi, şehirler arası her türlü ev eşyası, ofis ve iş yeri nakliyesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla size Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye hazır bekliyoruz.

Ümraniye Nakliyat Resim 1
Ümraniye Nakliyat İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Zevahir logo
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ümraniye Nakliyat
Call Now Button Back To Top