skip to Main Content

YENİDOĞAN NAKLİYAT

Yenidoğan Nakliyat Resim 1

Yenidoğan Nakliyat firmaları arasında hizmet kalitesiyle her zaman bir adım önde olan firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde ev ve ofis eşyaları nakliyesi, şehirlerarası yük ve eşya nakliyesi konularında hizmet vermektedir. Tüm müşterilerimizin beğenini alan firmamız gerek kalite gerek güvenilir konusunda piyasada Kendimizi kanıtlamış bir firmayız.

Misyon olarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini benimseyen Yenidoğan Şehir İçi Nakliyat firmamız, vizyon olarak ise, nakliyeciliğin gelişmiş ülkeler seviyesinin daha üzerindeki standartlara yükselmesinde öncülük etmeyi belirlemiştir. Bu yüzden tüm hizmetlerde kurumsallığın gerektirdiği şartları bünyesinde barındırmaktadır. Çağın gerektirdiği modern nakliye araçları, uzman personel yapısı ve uygun fiyat politikası firmamızın en önemli özellikleri arasındadır.

Yenidoğan Nakliyat Zamanın ve Teknolojinin Verdiği Tüm Ürünleri Kullanıyoruz

Yenidoğan Nakliyat hizmetlerinde kusursuz nakliyeyi gerçekleştirmek için yoğun insan emeği ve uzmanlığı bir arada kullanan firmamız, nakliye yapılacak mekânlarda ilk incelemeleri ücretsiz olarak yapmakta ve nakliye planlaması oluşturmaktadır. Nakliye planlamalarında,

 • Kullanılacak ambalaj malzemeleri ve çeşitleri,
 • Demonte edilecek eşyaların belirlenmesi,
 • Taşımanın nasıl yapılacağı,
 • Nakliyede kullanılacak aracın belirlenmesi,

Görev yapacak personel sayısı

Yenidoğan Nakliyat Resim 2

Şeklinde tüm ayrıntılar belirlenmekte ve nakliye fiyatının oluşturulması sağlanmaktadır. Daha sonra bu tespitlerin ışığında nakliye sözleşmeleri hazırlanarak müşteri onayına sunulmaktadır. Yenidoğan Nakliyat böylece tüm ayrıntıları müşteri tarafından bilinen nakliye hizmeti güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Kesinlikle müşterimizin hoşuna gitmeyecek taşıma ve yüklemelerle karşılaşmayacaksınız.

Yenidoğan Nakliyat Olarak Aşama Aşama Taşımacılık

Yenidoğan Nakliyat firması olarak hazırladığımız nakliye sözleşmelerinde yer alan maddeler, müşterilerin eşya nakliyesinin güven içerisinde yapılacağının teminatını verecek niteliktedir. Yapılan nakliye sözleşmelerinde,

 • Nakliyenin yapılacağı gün,
 • Nakliye bedeli,
 • Ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı,
 • Nakliye aracına ait bilgiler,
 • Nakliyenin sigorta bedeli,
 • Nakliye firması tarafından üstlenilen sorumluluklar,
 • Hizmetin yerine getirilmemesi veya geç getirilmesinden doğan cezai müeyyideler,
 • Sözleşmenin iptal edilme şartları

Şeklindeki ayrıntılar şeffaf olarak belirtilmekte ve firmamız ile müşteri tarafından onaylanarak imza altına alınmaktadır.

Yenidoğan Nakliyat fiyatlandırmalarını etkileyen bir başka unsur ise, müşteriden gelebilecek ekstra hizmet talepleridir. Bu tür talepler daha çok şehirlerarası eşya nakliyatında görülmektedir. Farklı şehirlere yapılan nakliyelerde müşteriler bazen teknik eleman talebinde bulunmakta, gidilen şehirlerde eşyaların monte edilmesi konusunda hizmet verilmesi dolayısıyla ek maliyetler oluşabilmektedir.

Yenidoğan Nakliyat Resim 3

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme Şekli?

Yenidoğan Nakliyat olarak yapılan sözleşme gereği ekibimiz nakliye yapılacak ev veya ofiste demonte edilmesi gereken beyaz eşyaların usulüne uygun olarak demonte edilmesi ile başlayan çalışmalar,

 • Mobilyaların sökülüp, işaretlenerek paketlenmesi,
 • Elektronik hassas cihazlar, antika eşyalar vb. gibi önemli eşyaların güçlendirilmiş şekilde korumaya alınması,
 • Asansörlü nakliye yapılacaksa binaya en uygun şekilde yanaştırılması ve eşyanın taşınması,
 • Elle taşıma yapılacaksa olabildiğince hassas taşınması
 • Eşyaların nakliye araçlarına sabitleme yapılarak sarsıntıdan etkilenmemesinin sağlanması,
 • Uzman sürücü personel marifetiyle hızlı ve güvenilir nakliyenin yapılması,
 • Yeni adreslerde tüm eşyaların özenle monte edilmesi

Son kontrollerin yapılarak hizmetin sonlandırılması

Yenidoğan Nakliyat firmaları arasında fiyat belirleme konusunda farklılıklar olsa da, firmamız birçok kıstası değerlendirmek suretiyle nakliye fiyatlarını belirlemeyi prensip edinmiştir. Mümkün olabilecek en uygun fiyatı müşterilerine sunan Yenidoğan Evden Eve Nakliyat firmamız, nakliye fiyatlarını hassas bir inceleme ile belirlemektedir. Burdaki amacımız müşterilerimizi mağdur etmemek ve en uygun ve hızlı taşımacılık yaparak kalitemizi artırıyoruz.

Yenidoğan Şehir İçi Nakliyat Kalitenin ve Güvenin Adresi
 • Gidilecek mesafe,
 • Eşyanın indirileceği ve çıkarılacağı kat sayısı,
 • Kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarı,
 • Hizmette görev alacak personel sayısı,
 • Ambalajlamanın firma veya müşteri tarafından yapılacak olması,

Nakliye bedelini belirleyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Ayrıca asansörlü nakliye taleplerinde ekstra olarak asansör hizmet bedeli müşteriden tahsil edilmektedir.

Yenidoğan Nakliyat Resim 4

Sektör ortalamasının çok altına verilen fiyatlara rağbet eden müşteriler sonuç olarak önemli zararlara uğramakta ve bu zararlar hiçbir şekilde tazmin edilememektedir. Yenidoğan Nakliyat fiyatlandırmalarını etkileyen bir başka unsur ise, müşteriden gelebilecek ekstra hizmet talepleridir. Bu tür talepler daha çok şehirlerarası eşya nakliyatında görülmektedir.

Yenidoğan Şehir İçi Kamyonet Kasko Sigorta Güvencesiyle

Farklı şehirlere yapılan nakliyelerde müşteriler bazen teknik eleman talebinde bulunmakta, gidilen şehirlerde eşyaların monte edilmesi konusunda hizmet verilmesi dolayısıyla ek maliyetler oluşabilmektedir. Yenidoğan Şehir İçi Kamyonet firmamız müşteri taleplerine sonuna kadar açık bir yapıda hizmete hazır olup, ihtiyaç duyulabilecek tüm donanımlar ile yüksek kalitede hizmeti amaçlamaktadır.

Yenidoğan Evden Eve Nakliye müşterileri firma seçimlerinde fiyat dışında bazı önemli ayrıntıları da dikkate almalıdır. Nakliyenin güven içinde ve istenilen kalitede olabilmesi için mutlaka kurumsal firmalardan destek alınmalı ve nakliye sözleşmesiyle birlikte sigorta sözleşmelerini mutlaka yaptırmalıdır. Yüksek kalitede hizmet alınabilecek firmalarda

 • Modern ve nitelikli nakliye araçları,
 • Uzman personel yapısı,
 • Kurumsal firma yapısı,
 • Teknoloji ürünü araç ve gereçlerin kullanılması,
 • Ambalaj malzemelerinin kalitesi

Bulunması gereken özellikler arasındadır. Firma seçimlerinde isabetli karar verebilmek, nakliyenin güvenli olup olmayacağını belirleyecek öneme sahiptir.

Yenidoğan Nakliyat Resim 5

Yenidoğan Nakliye Avantajlı Hizmet Anlayışı

Yenidoğan Nakliyat hizmetlerinde uzun yılların deneyimine sahip olan firmamız, birçok ilçede en fazla tercih edilen nakliye firmaları arasındadır. Yenidoğan Evden Eve Nakliyat firmamızın yüksek kalite standartlarındaki hizmetlerinden faydalanabilmek için 7/24 firma iletişim adresleri ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bizler için müşteri memnuniyeti ve yeni müşteri kazanmaktır.

Yenidoğan  nakliye ambarları, Yenidoğan  kamyonet, Yenidoğan  nakliye ambarı, Yenidoğan  evden eve nakliyat, Yenidoğan  ev taşıma, Yenidoğan ambar taşıma, Yenidoğan nakliye, Yenidoğan parça eşya taşıma, Yenidoğan ambar fiyat, Yenidoğan  nakliyat firmaları, Yenidoğan kamyon nakliye, Yenidoğan Nakliyat, Yenidoğan Efe Nakliyat, Nakliyat, Şehirler arası taşıma, Yenidoğan  Nakliyat Firmaları, Ambar Taşımacılık, Yenidoğan  Nakliye Fiyatları,

zevahir iletişim resmimiz 2

Yenidoğan Nakliyat İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Şehirler arası parsiyel taşımacılık, Şehirler arası nakliyat, Ambar, Evden eve nakliyat,  ambar fiyatlari,  nakliye fiyatları, Yenidoğan Şehirler arası taşıma, Yenidoğan arası parsiyel yük nakliyat fiyatlari, parça eşya yük taşıma fiyatları, Ambar Kargo, Yenidoğan Ambar Firmaları, Yenidoğan Nakliye, Yenidoğan Nakliyat, Yenidoğan Nakliyat AmbarıParça Yük TaşımaAğır Nakliyat, Ucuz nakliyat ambarı, Yenidoğan kamyon nakliye, parça eşya taşıma, Yenidoğan parsiyel nakliye

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ümraniye Nakliyat
Call Now Button Back To Top